ПоддержатьУкраїнська

На Донбасі потрібна повноцінна миротворча місія, а не охоронці для ОБСЄ – Клімкін

StopCor
StopCor

StopCor

На Донбасі потрібна повноцінна миротворча місія, а не охоронці для ОБСЄ – Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін визнав, що зустріч Курта Волкера і Владислава Суркова в Дубаї не принесла результатів.

На його думку, запропонований Росією варіант розміщення миротворчої місії на Донбасі не має ніякого сенсу, повідомляє "Діалог.UA".

Про це Клімкін заявив на спільній прес-конференції з главою ОБСЄ Анджеліно Альфано. Він підкреслив, що перебуває в постійному контакті з американськими партнерами, в тому числі й спецпредставником США по Україні Куртом Волкером.

Клімкін сказав, що мав діалог з американським дипломатом як до його зустрічі з радником президента РФ Владиславом Сурковим, так і після неї.

"На жаль, під час їх зустрічі не було досягнуто будь-якого результату, але ми будемо послідовно тиснути з метою імплементації логіки дорожньої карти", – заявив він. Глава МЗС України також зазначив, він сподівається, що нові санкції США "допоможуть" Росії прийняти правильні рішення.

"Сподіваюся, що останні події, в тому числі з американської сторони теж, скажімо так, "допоможуть" Москві зрозуміти, що її пропозиції про бодіградах для СММ не мають ніякого сенсу, а потрібна реальна миротворча місія", – сказав глава українського зовнішньополітичного відомства.

Нагадаємо, 26 січня в Дубаї пройшла зустріч представника США Курта Волкера і Росії Владислава Суркова, на якій обговорювався закон про реінтеграцію Донбасу.

Другие новости