ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині сильно побили колишнього депутата райради (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині сильно побили колишнього депутата райради (фото)

У п'ятницю, 30 жовтня, невідомі напали та побили ексдепутата Володимира Грабовенка. Про це повідомив голова відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» міста Святогірськ Володимир Рибалкін.

 Фото: Facebook

Побиття сталося 30.10.2020. З його слів почув удар цегляною в паркан, вийшов, побачив авто з закритими номерами. Нахилився до номерів і відчув удари. ЧМТ, перелом руки та ноги.

https://www.facebook.com/havrylovaleksey/posts/1241297302900966

Володимир Грабовенко, з 2015 року депутат Волноваської райради (голова Лубінець В.). Займався контролем правоохоронних органів. Викрив знищення лісу промисловими об'ємами, після чого склав мандат депутата. Друкував вдома власну газету "Народовладдя, все про всіх". Остання публікація була "Лубінецька народна республіка". В суді декілька позовів від нього і на нього. Намагалися залякати, нищили дерева біля дому, анонімно та через п'яниць вкидали в ФБ наклепи (начебто він полює на сусідських котів).

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Дніпропетровщині меру Жадько не вдається зупинити перевірку бюлетенів.

Другие новости

'Доверенные' швеи и партия 'Евросолидарность': тайны закарпатской фирмы, которая обшивала российских спортсменов

"Доверенные" швеи и партия "Евросолидарность": тайны закарпатской фирмы, которая обшивала российских спортсменов

Кто стоит за предприятием, которое шило зимние куртки для национальной команды по лыжному спорту страны-агрессора, и при чем здесь итальянский бизнесмен и местная депутат?