ПоддержатьУкраїнська

На Харківщині домовилися про реалізацію міжнародного антикорупційного проекту

StopCor
StopCor

StopCor

На Харківщині домовилися про реалізацію міжнародного антикорупційного проекту

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична та Посол США Марі Йованович домовилися про реалізацію антикорупційного проекту на території області.

Як повідомили у прес-службі Харківської ОДА, учора, 22 вересня, відбулася зустріч в.о. голови Харківської ОДА Юлії Світличної з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович.

"Новий проект (конкурс "Протидія корупції в Харківській області", який проводить Відділ з правоохоронних питань (INL) Посольства США в Україні у співпраці з Харківською ОДА – ред.) дасть можливість отримувати гранти всім громадським організаціям Харківщини для реалізації антикорупційних програм, а також пропонувати механізми щодо покращення співпраці, налагодження роботи органів місцевого самоврядування та органів державної влади", - зазначила Світлична під час спільного брифінгу з Йованович.

Керівник області повідомила, що презентація проекту відбудеться 23 вересня під час VIII Міжнародного економічного форуму "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!".

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні закликала всі організації, які мають ідеї у сфері боротьби з корупцією, брати участь у конкурсі.

"Я чекаю на те, щоб більше розповісти про новий проект, який ми запускаємо разом з облдержадміністрацією. Буде оголошено конкурс пропозицій щодо того, як ефективно подолати корупцію. І я закликаю всіх, хто зацікавлений, ділитися своїми ідеями, як зробити так, щоб поліпшити підзвітність і відповідальність державних органів при виконанні ними своїх обов'язків. Це є фундаментом будь-якої ефективної політичної системи", - сказала Йованович.

Світлична нагадала, що між Харківською облдержадміністрацією та посольством США був підписаний меморандум про взаєморозуміння, який передбачає співробітництво у всіх сферах діяльності. Також було підписано план спільних дій, що спрямовані на боротьбу з корупцією.

"Ми вдячні за ту підтримку, яку надають нам Сполучені Штати Америки, в тому числі - Посольство США в Україні. Завдяки цьому ми можемо впроваджувати реформи, які ініційовані Президентом України Петром Порошенком, і низку регіональних реформ, які демонструють кожному мешканцю Харківської області, як може змінюватися система, перетворюючись з незрозумілої в абсолютно прозору, доступну та якісну", - зазначила керівник ОДА.

Також Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні в ході брифінгу поділилася враженнями від спілкування з керівництвом області. "Мені було дуже приємно поспілкуватися з Юлією Світличною, яка має хорошу репутацію в США. Було дуже корисно і приємно почути, що відбувається в Харківському регіоні, які проводяться реформи і який це має вплив на життя простих людей", - сказала Йованович.

Другие новости