ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині політична партія позивається проти ТВК через неправомірну відмову у реєстрації

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині політична партія позивається проти ТВК через неправомірну відмову у реєстрації

Місцеві вибори-2020: всі політсили рівні, але деякі – «рівніші». У Славському через тиск з боку голови місцевої ОТГ Володимира Беги під надуманим приводом відмовились реєструвати кандидата від партії «Громадянська позиція». Проте подібні маніпуляції з боку членів ТВК торкнулися й інших політичних сил. Як на Львівщині тервиборчком здійснює фейсконтроль кандидатів, – з’ясовувала Наталя Дігтяр.

https://www.youtube.com/watch?v=ESuGccTQLUs&t=2s

Випадок із «Громадянською позицією» – непоодинокий.

«25 вересня ТВК розглянула наші документи, зробила нам зауваження, що там є технічна помилка в загальному списку в п’ятірках – переплутана кількість чоловіків і жінок, і нам дали можливість усунути цей недолік. За це проголосували всі члени комісії – 17 голосів «за», і ми протягом одного дня все виправили й віддали їм. А 27 вересня вони сказали, що не можуть ці зміни прийняти, і через це відмовили в реєстрації нашої партії», – розповів кандидат в депутати від партії «Сила і честь» Орест Шийко.

 У партії готують позов проти ТВК Фото: СтопКор

На думку представників політсили, такі дії комісії є порушенням виборчого законодавства та виборчих прав кандидатів. Отже, готується відповідний позов до Львівського окружного адміністративного суду.

Своєю чергою, активісти ГО «Стоп корупції» провели акцію протесту під стінами Центрвиборчкому, аби привернути увагу його очільників до протиправних дій керівництва Славської ОТГ, позаяк останніх люди звинувачують у численних фальсифікаціях під час підготовки до майбутніх виборів.

 Активісти пікетували ЦВК Фото: СтопКор

Тож аби зменшити рівень корупції та порушень виборчого законодавства, команда «СтопКору» пильно стежить за перебігом подій. Про нові подробиці з регіональних ТВК ми повідомимо у наступних випусках.

Другие новости