ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині сільського голову та кандидата в очільники ОТГ Бегу спіймали на брехні

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині сільського голову та кандидата в очільники ОТГ Бегу спіймали на брехні

Голову Славської селищної ради спіймали на брехні у своїх передвиборчих обіцянках та на розкраданні землі. Мовляв, він не виконав жодну з обіцянок. Про це заявила журналістка проєкту розслідувань “Стоп корупції” Наталія Дігтяр у своєму блозі. 

 Володимир Бега Фото: varianty.lviv.ua

Жодне з головних  передвиборчих зобов’язань  Беги, які окреслені у його передвиборчій програмі 2017 року,   не виконано. Обіцяні дороги не збудовані,  а край ні на крок  не наблизився до кращих курортів України.  Будівництво сучасного гірськолижного комплексу  навіть не  почалося і  застигло на стадії голослівних  обіцянок.   Замість покращення екологічного стану спостерігається явне  погіршення. Збільшилася вирубка лісу  і викиди неочищених  стоків у водойми. Селищна рада і її голова  уваги на це не звертають.  Річки  поступово стають мертвими. Про централізовану каналізацію з очисними спорудами  годі й говорити.  А де обіцяні дешеві дрова,  медичні центри та безплатні медикаменти для  пільгових категорій громадян?”, – зазначила вона.

Також Дігтяр додала, що голову сільради спіймали на розкраданні землі.

“Пів біди, якби голова села просто  не виконував взяті перед громадою зобов’язання. На жаль, він пішов далі: в найбільш важливих питаннях зробив   протилежне тому, що обіцяв.      Замість  «припинення безконтрольної роздачі  земельних ділянок  і справедливого виділення землі жителям територіальної громади», Бега провів  найбільший  в історії краю «дерибан»  землі  (як і найбільший в Україні).   Близько тисячі  гектарів  громадської  землі  (а за деякими даними – 1800 гектарів, точної інформації не маємо, бо вона не оприлюднена)  було подаровано досі  невідомим особам,    по два гектари кожному «для ведення індивідуального селянського господарства». Більшість цих  «щасливчиків» – зовсім не місцеві жителі і  не учасники АТО,  які  мають першочергове право на землю  (але станом на 1 вересня 2020 року  не одержали ані клаптика).  Одному тільки Безі відомо, хто вони такі, за які заслуги отримали такі щедрі подарунки  і чому селищний голова так ними опікувався. Депутати  ж,   отримавши, мабуть,  свої «тридцять срібняків»,   одностайно проголосували «ЗА»”, повідомила розслідувачка.

Як писав “СтопКор” раніше, в Яготині на Київщині колишні «регіонали» підкуповують виборців.

Другие новости

Более 3 миллиардов гривен убытков: разоблачены хакеры, годами шантажировавшие ведущие мировые компании

Более 3 миллиардов гривен убытков: разоблачены хакеры, годами шантажировавшие ведущие мировые компании

Для осуществления хакерских атак члены группировки использовали собственные разработки вредоносного программного обеспечения, включая несколько видов вирусов-шифровальщиков