ПоддержатьУкраїнська

На Миколаївщині депутат збирав хабарі у скриньку для допомоги бійцям АТО

StopCor
StopCor

StopCor

На Миколаївщині депутат збирав хабарі у скриньку для допомоги бійцям АТО

Хабарником виявився головний "ляшковець" області, який встиг дати частину хабара у борг.

Депутат Баштанської райради, спійманий вчора, 30 вересня, на хабарі у 5 тисяч гривень, збирав ці кошти у скриньку для допомоги військовим. Про це повідомили в прес-службі Департаменті захисту економіки Нацполіції України.

34-річний депутат-хабарник встиг дати частину грошей у борг. Кошти він вимагав у підприємця за неперешкоджання у здійсненні господарської діяльності, а саме санітарної чистки лісосмуг. "Щоб відвести від себе підозри, вигадав цинічний спосіб маскування своєї корупційної діяльності. Кошти підприємець повинен був покласти в скриньку для допомоги воїнам АТО, яка перебувала в приміщенні його магазину", - повідомили в поліції.

З'ясувалося, що після обіду депутат прийшов в магазин, відкрив ящик, забрав гроші. 3 тисячі гривень одразу дав в борг своєму знайомому, а 2 тисячі гривень залишив собі. За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди депутату-хабарнику загрожує ув'язнення на термін від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Як повідомляє "Преступности.Нет", хабарником виявився депутат Баштанської райради Олександр Береговий, обраний від "Радикальної партії Олега Ляшка". Наразі він є в.о. голови Миколаївської обласної парторганізації.

Другие новости