ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині через місто Буринь пройшли 10 російських "Буків" - таким збили Boeing 777

Марина Титова
Марина Титова

Шеф-редактор

На Сумщині через місто Буринь пройшли 10 російських 'Буків' - таким збили Boeing 777

25 лютого близько 14:31 в місті Буринь, на Сумщині було зафіксовано 10 російських "Буків". Про це з місця подій повідомляє місцевий мешканець Олег Положій.

 ''Буки'' в Сумській області Фото: скриншот

ЗРК "Бук" - саме таким зенітним комлексом  Збройними Силами Російської Федерації було збито у 2014 році пасажирський Boeing 777. Тоді загинули всі пасажири та екіпаж (загалом 298 осіб). За кількістю жертв катастрофа Boeing 777 стала найбільшою в історії України і загалом у XXI ст., якщо не враховувати терактів 11 вересня 2001 року; найсмертоноснішим збиттям пасажирського літака.

https://www.facebook.com/alf.mail.ru/videos/489601805987348

Нагадаємо, у ЗСУ закликають українців не поширювати інформацію про місцерозташування українських військових. Натомість, повідомляти про дислокацію російських окупантів включно з місцем та часом - потрібно.

За словами голови Сумської обласної військової адміністрації Дмитра Живицького, на Сумщині під обстріли ураганами в Охтирці потрапили жилий масив, бомбосховища, дитячий садок. Кількість поранених і загиблих не уточнюється. Відомо, що є важко поранені діти.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, бункеровщик «Міленіум Спіріт» під прапором Молдови був підбитий російським кораблем за 12 миль від порту Південний. Молдовське судно наразі не виходить на зв'язок.

Другие новости