ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині стався політичний скандал через зібрання прихильників Медведчука

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині стався політичний скандал через зібрання прихильників Медведчука

Як пишуть місцеві видання, Конотоп опинився у центрі політичного скандалу 26 квітня. А все через зібрання партії Віктора Медведчука "Український вибір", зірване мером міста Артемом Семеніхіним.

Новину передає "Преса України".

Минулого тижня місто відвідав лідер Руху Нових Сил Міхеіл Саакашвілі та прийняв до лав своєї сили затятих бютівців. Сьогодні ж, 26 квітня, в районному центрі відбулось зібрання партії Віктора Медведчука "Український вибір".

Проте форум був зірваний міським головою-свободівцем Артемом Семеніхіним.

Щойно йому стало відомо про незаконне зібрання "Українського вибору" в ресторанно-готельному комплексі "Делюкс", що на Генерала Тхора, він відреагував негайно, і відразу ж було вжито жорстких заходів – прихильників регіоналів та Путінського режиму протягом десяти хвилин особисто міським головою було випроваджено з міста.

Нагадаємо, біля Тернопільської міської ради ще зранку почалися заворушення через організовану "свободівцями" емоційну акцію проти колишніх депутатів партії, яких назвали "зрадниками". Останні вирішили не ігнорувати сесію та за підтримки представників БПП й "Самопомочі" прийти попри протести на засідання. В результаті сталася сутичка.

Другие новости