ПоддержатьУкраїнська

На Великдень у зоні ООС має бути чергове перемир'я

StopCor
StopCor

StopCor

На Великдень у зоні ООС має бути чергове перемир'я

З окупантами Донбасу в черговий раз намагаються домовитися про припинення вогню. На цей раз – на Великдень. Представники Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі оголосили про припинення вогню в зоні ООС (у минулому – АТО) на час Великодній свят.

Новину передає "Преса України" з посиланням на повідомлення Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

У документі Тристоронньої контактної групи ідеться про те, що "враховуючи великодні свята, що наближаються, а також виходячи з раніше досягнутих угод і зобов'язань сторін, підтверджує свою повну відданість всеосяжному, стійкому і безстроковому припиненню вогню, починаючи з 30 березня 2018 року 00:01 за київським часом".

Нова "угода" між бойовиками та військовими ЗСУ передбачає відмову від наступальних дій і розвідоперацій, застосування дисциплінарних заходів за порушення режиму припинення вогню, невідкриття вогню у відповідь і заборону на розміщення і застосування важкого озброєння в населених пунктах і в їх близькості.

Якщо ж одна зі сторін почне гатити вогнепальною зброєю в іншу, то друга повинна "терпіти", і не відбивати атаку. Скільки нових жертв може принести таке чергове перемир'я – ніхто не уточнює.

Нагадаємо, 16 березня цього року президент України Петро Порошенко перейменував АТО на ООС, що означає "Операція об'єднаних сил".

Другие новости