ПоддержатьУкраїнська

На Волині прокуратура розпочала розслідування стосовно спроби депутата дати хабар прокурору

StopCor
StopCor

StopCor

На Волині прокуратура розпочала розслідування стосовно спроби депутата дати хабар прокурору

Прокуратура почала розслідувати пропозицію хабара депутатом Луцької міськради співробітнику прокуратури у Волинській області.

Прокуратура Волинської області почала розслідувати пропозицію хабара депутатом Луцької міської ради співробітнику прокуратури області. Про це сказано в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури.

"Прокуратура Волинської області розслідує кримінальне провадження відносно депутата міської ради за фактом пропозиції неправомірної вигоди працівникові прокуратури", - сказано в ньому.

Зазначено, що прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про здійснення правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі) Кримінального кодексу.

Відповідно до повідомлення встановлено, що 25 серпня депутат Луцької міськради, представник депутатських комісій з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, зарекомендувавши себе представником інтересів ряду будівельних компаній, звернувся до начальника відділу прокуратури області із пропозицією надання неправомірної вигоди у вигляді квартири в новому будинку за вирішення питання про закриття кримінального провадження відносно посадових осіб відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області.

Депутат аргументував пропозицію тим, що розслідування зазначеного кримінального провадження створює юридичні перешкоди при подальшому веденні будівельних робіт, одержанні дозвільних документів і введенні об'єктів в експлуатацію.

Другие новости