ПоддержатьУкраїнська

На Закарпатті проводяться масові обшуки – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

На Закарпатті проводяться масові обшуки – подробиці

Сьогодні у містах Закарпатської області проводять масові обшуки співробітники спецслужб. Про це повідомляє "Українська правда" із посиланням на активіста Романа Келемена. 

На Закарпатті проводяться масові обшуки – подробиці

За інформацією з повідомлення, обшуки проводяться у різних людей та одразу в кількох містах, Зокрема Мукачеві, Ужгороді та Хусті. Поліція працює у посиленому режимі, окрім того, на Закарпаття прибули також авіарейси зі спецпризначенцями.

Активіст припускає, що ці дії відбуваються у рамках кримінального провадження стосовно замаху на життя начальника Управління захисту економіки області Андрія Іванківа, у якого раніше було здійснено кілька пострілів.

Віктор Балога у коментарі виданню не підтвердив інформацію про те, що у них з братом теж проводили обшуки. Він підкреслив, що правоохоронці збиралися це робити, але не дійшли до них.

Наразі операція триває. Керівник облдержадміністрації Закарпаття Норберт Ковш при цьому зазначив, що в області все в порядку.

"У нас нічого надзвичайного не відбувається. Ну, розкриваються певні злочини та проводяться спецоперації силовими службами. Про цю спецоперацію, яка нібито проходить зараз, я знаю зі ЗМІ. До нас жодних офіційних повідомлень не надходило з цього приводу", – прокоментував Ковш.

Другие новости