ПоддержатьУкраїнська

На Житомирщині активісти звернулись до Зеленського через земельні афери в мерії Олевської ОТГ

StopCor
StopCor

StopCor

На Житомирщині активісти звернулись до Зеленського через земельні афери в мерії Олевської ОТГ

Люди просять у гаранта звернути увагу на рейдерське захоплення земель біля сіл Кишин і Забороче. Про це повідомив місцевий активіст ГО "Стоп корупції" Олександр Ігнатьєв.

"Ми хочемо звернути увагу центральної влади на земельні афери, які проводять чиновники мерії Олевської ОТГ у змові з посадовцями ТОВ "Лугинська зернова компанія" та ТОВ "Агросмарт холдинг". Активісти вимагають ретельного розслідування земельних махінацій і притягнення винних до відповідальності, оскільки при попередній владі правоохоронні органи не діяли та закривали такі кримінальні справи", – розповів він.

Як зазначає Ігнатьєв, внаслідок бездіяльності правоохоронних органів та прокуратури рейдери відкрито, без документів спробували захопити землі біля сіл Кишин і Забороче. При цьому погрожували людям. 8 серпня на 43 сесії Олевської ОТГ з'ясувалося, що з фірмами "Лугинська зернова компанія" та ТОВ "Агросмарт холдинг" не укладені договори й за землю вони не платять до місцевого бюджету.

“Йдеться про тисячі гектарів землі, які 2 роки засіваються і з цих земель збирається врожай. При цьому мільйони гривень не надходять до бюджету ОТГ, а йдуть в кишені аферистам", – наголосив активіст.

14 серпня на сході села Кишин жителі показали виписки із земельного кадастру, де паї без відома господарів віддані в довгострокову оренду ТОВ "Лугинська зернова компанія". На їхню думку, це може бути наслідком махінацій у самому Держгеокадастрі.

Другие новости