ПоддержатьУкраїнська

На зустрічі з G7 Порошенко планує підняти питання Донбасу

StopCor
StopCor

StopCor

На зустрічі з G7 Порошенко планує підняти питання Донбасу

Президент України Петро Порошенко розповів про плани зустрітися з лідерами країн "Великої сімки" та окремо – з главою Німеччини Ангелою Меркель. На переговорах з ними він збирається обговорити непросту ситуацію на Донбасі.

Новину повідомляє "Преса України".

Президент України Петро Порошенко збирається найближчим часом провести консультації з лідерами країн Великої сімки (G-7) щодо ситуації на Донбасі. Про це Порошенко заявив в ході включення з Мальти на телеканалі ictv.

"Ми не дамо їм (Росії, – ред.) жодного шансу, ми рішуче проводимо реформи всередині країни, зовні - я збираюся найближчим часом провести консультації з лідерами Великої сімки", - заявив Порошенко.

Він повідомив, що почне ці консультації з візиту до Німеччини 20 травня, де проведе переговори з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

"Сьогодні у неї відбулася зустріч з новим президентом Франції Макроном і ми будемо дуже ретельно обговорювати координацію наших дій. Також заплановані телефонні розмови та зустрічі з іншими лідерами Великої сімки", – сказав Порошенко.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня пам'яті й примирення, який в Україні відзначають 8 травня. Виголошуючи промову і слова поваги ветеранам війни, він згадав і агресію Російської Федерації, яка за 25 років свого існування так і не стала миролюбним сусідом.

Другие новости

Предлагали фейковую работу в Швеции: мошенники обманули 40 человек на 600 тысяч гривен

Предлагали фейковую работу в Швеции: мошенники обманули 40 человек на 600 тысяч гривен

Фигуранты предоставляли "консультационные" услуги заинтересованным в трудоустройстве за рубежом, подробно рассказывая о вакансиях, условиях труда и проживания, а также объясняя процедуру оформления документов