ПоддержатьУкраїнська

Нардеп перехворів коронавірусом на Кіпрі і повертається в Київ

StopCor
StopCor

StopCor

Нардеп перехворів коронавірусом на Кіпрі і повертається в Київ

Нардеп фракції "Слуга народу" Андрій Холодов каже, що на Кіпрі переніс захворювання коронавірусом.

https://www.facebook.com/100037919509634/posts/228732381734077/?d=n

Після появи новин, що він вилетів з України після попередження про закриття кордонів і пропустив з тих пір 5 засідань Верховної Ради, Холодов вирішив надати пояснення.

Нардеп стверджує, що президент і глава фракції СН, а також багато колег були в курсі ситуації.

За словами Холодова, з Києва на Кіпр він вилетів 15 березня тому, що на наступний день його маленького сина мали там оперувати. Нардеп зазначає, що планував повернутися відразу після операції - 17 березня і мав на руках квиток на рейс Ларнака-Київ.

"У Раді я сиджу практично поруч з депутатами Русланом Горбенком і Володимиром Ватрасом, які одними з перших отримали позитивні тести на коронавірус.

Рейс до Києва на 17 березня було скасовано авіакомпанією.

Мій стан різко погіршився, і я почав підозрювати, що заразився коронавірусів. У мене були всі симптоми COVID-19, про які попереджають медики: висока температура, лихоманка, кашель, задишка. Тричі, починаючи з 19 березня, до мене додому викликали лікарів.

Тест на Кіпрі мені зробити тоді не могли - людей з симптомами коронавірусу не пускали навіть у будівлі лікарень.

Лікарі зобов'язали мене самоізолюватись і в письмовій формі заборонили поїздки.

На 20 березня було заплановано евакуаційний рейс до Києва. Я вирішив не пробувати вилетіти 20 березня, щоб не порушувати заборону лікарів на переміщення і не наражати на небезпеку зараження сотні громадян України в літаку. І я вважаю, що це було правильним рішенням", написав Холодов у Facebook

Таким чином Холодов говорить, що опинився заблокованим за межами України, без фізичної можливості повернутися до Києва, і з вельми обгрунтованими підозрами на COVID-19. Нардеп зазначає, що переніс хворобу досить важко, перебуваючи весь цей час з сім'єю в самоізоляції. При цьому Холодов не вказує, чи було його інфікування підтверджено лабораторними аналізами.

"12 днів я приймав антибіотики. Тільки після того, як мені стало легше, я почав шукати способи повернутися до Києва. Сьогодні - 30 квітня - буде перший за довгий час рейс Ларнака-Київ, яким я зможу прилетіти" - зазначив нардеп

Другие новости