ПоддержатьУкраїнська

Нардеп від "Слуги народу" приватизував частину військового полігону

StopCor
StopCor

StopCor

Нардеп від 'Слуги народу' приватизував частину військового полігону

Понад 20 об’єктів на території Яворівського полігону нардеп Петруняк здобув у власність в 2014 році, коли Україна стікала кров’ю від початку російської агресії. Про це йдеться у журналістському розслідуванні, оприлюдненому в ефірі програми "Еспресо.tv" 2Вечір з Миколою Княжицьким". Про це повідомляє "Еспресо.Захід", передає "Думка".

Фото: скріншот

Журналісти з’ясували, що, згідно з офіційним реєстром речових прав та декларації, Євгену Петруняку, народному депутату від "Слуги народу", належать кілька відпочинкових будиночків та один житловий, конюшня, сарай, пральня, навіть два туалети. Всього – 20 об’єктів на території військового містечка № 39, яке в народі називають Млинки.

"Це майно парламентар (тодішній адвокат) придбав у травні 2014-го, тобто у час, коли країна оговтувалась від анексії Криму та збирала до купи сили, аби протистояти російським агресорам. У місцевій квартирно-експлуатаційній частині розповіли, що спір за це майно триває вже понад десять років", – розповідає Ірина Прийма, юристконсульт Яворівської КЕЧ.

Її організація судиться з місцевим мисливсько-рибальським господарства "Майдан", яке незаконно оформило за собою цей шмат полігону.

Свого часу Петруняк-адвокат представляв інтереси МРГ у суді з Міністерством оборони. Відтак клієнт виявився нездатним оплатити Петруняку його послуги, і "Майдан" віддав йому частину теж незаконно захопленої землі.

Журналісти роблять логічний висновок: відкритий доступ на секретний військовий об’єкт приватних осіб викличе недовіру з боку наших західних союзників, які активно беруть участь в навчаннях на Яворівському полігоні. Адже секретний режимний об’єкт тепер може стати прохідним двором для диверсантів Російської Федерації.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Лукашенко заявляє, що спецслужби США готували "замах" на нього та синів.

Другие новости