ПоддержатьУкраїнська

Нардепи готуються оприлюднити висновки розслідування корупції в українському футболі

StopCor
StopCor

StopCor

Нардепи готуються оприлюднити висновки розслідування корупції в українському футболі

Футбол – спорт номер один в Україні. Можливо, саме тому справа про розкрадання мільйонів бюджетних грошей, призначених для купівлі трави для майданчиків, набула такого розголосу.

Проте функціонери УАФ – досі на волі. Як просувається розслідування корупційних схем в українському футболі та над чим зараз працює парламентська слідча комісія – розповів член ТСК, депутат фракції "Слуга народу" Богдан Кицак.

https://www.youtube.com/watch?v=cxjYPk3qVgk

За словами нардепа, парламентська комісія, термін роботи якої спливає наприкінці квітня, наразі доопрацьовує матеріалі у "справі Павелка" та виходить на фінішну пряму.

"З грудня ми провели декілька засідань, ми вислухали правоохоронні органи, які брали участь у розслідуванні нашої ТСК. Ми зараз опрацьовуємо матеріали для того, щоб зробити проміжні висновки та вже закінчити роботу нашої комісії, скласти прикінцеве резюме та відзвітувати у Верховній Раді", – зауважив парламентар.

Нардеп повідомив, що ТСК доопрацьовує проміжні висновки

Нагадаємо, спеціалізована антикорупційна прокуратура продовжила терміни розслідування справи проти голови Української асоціації футболу Андрія Павелка до серпня 2021 року.

Другие новости