ПоддержатьУкраїнська

Нардепи готуються оприлюднити висновки розслідування корупції в українському футболі

StopCor
StopCor

StopCor

Нардепи готуються оприлюднити висновки розслідування корупції в українському футболі

Футбол – спорт номер один в Україні. Можливо, саме тому справа про розкрадання мільйонів бюджетних грошей, призначених для купівлі трави для майданчиків, набула такого розголосу.

Проте функціонери УАФ – досі на волі. Як просувається розслідування корупційних схем в українському футболі та над чим зараз працює парламентська слідча комісія – розповів член ТСК, депутат фракції "Слуга народу" Богдан Кицак.

https://www.youtube.com/watch?v=cxjYPk3qVgk

За словами нардепа, парламентська комісія, термін роботи якої спливає наприкінці квітня, наразі доопрацьовує матеріалі у "справі Павелка" та виходить на фінішну пряму.

"З грудня ми провели декілька засідань, ми вислухали правоохоронні органи, які брали участь у розслідуванні нашої ТСК. Ми зараз опрацьовуємо матеріали для того, щоб зробити проміжні висновки та вже закінчити роботу нашої комісії, скласти прикінцеве резюме та відзвітувати у Верховній Раді", – зауважив парламентар.

Нардеп повідомив, що ТСК доопрацьовує проміжні висновки

Нагадаємо, спеціалізована антикорупційна прокуратура продовжила терміни розслідування справи проти голови Української асоціації футболу Андрія Павелка до серпня 2021 року.

Другие новости

Оккупанты захватили объекты 'Херсоноблэнерго', которые обеспечивали поставку электроэнергии в область

Оккупанты захватили объекты "Херсоноблэнерго", которые обеспечивали поставку электроэнергии в область

Представители оккупационных властей Херсонщины вместе с рашистскими спецслужбами захватили объекты, которые обеспечивали поставку и распределение электрической энергии потребителям области