ПоддержатьУкраїнська

Нардепка Федина прибула до ДБР (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Нардепка Федина прибула до ДБР (відео)

12 лютого ДБР за дорученням Генеральної прокуратури викликало нардепку Софію Федину для вручення письмового повідомлення про підозру.

Про це повідомляє кореспондентка "ASPI".

https://www.facebook.com/aspi.com.ua/videos/344979626460241/

У кримінальному провадженні мова йде про відеозвернення 26 жовтня 2019 року в одній із львівських кав’ярень, де ветеранка АТО Маруся Звіробій та депутатка Софія Федина здійснили спільну онлайн-трансляцію у соцмережах. Звіробій, згадуючи про поїздку Володимира Зеленського в зону бойових дій, зазначила, що "вони (військові – Ред.) тебе підірвуть".

1 листопада в результаті цієї трансляції Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Нагадаємо, що народна депутатка України Софія Федина 6 лютого 2020 року не з'явилась за викликом та не повідомила ДБР про причину того, чому вона не прийшла.

"За дорученням Генерального прокурора 3 лютого 2020 року слідчим Державного бюро розслідувань з дотриманням вимог ст. 135 КПК України на 6 лютого 2020 року викликана Народний депутат України Федина Софія для проведення процесуальної дії - вручення письмового повідомлення про підозру", – йдеться у повідомленні на сайті Офісу генерального прокурора.

Відповідно до ст. 139 КПК України, якщо вона не з'явиться без поважних причин до ДБР, на неї накладуть штраф, а також може бути застосований привід.

10 лютого Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід волонтерці Марусі Звіробій у вигляді особистого зобов'язання та носіння електронного браслету протягом 2 місяців.

Другие новости