ПоддержатьУкраїнська

Навіщо Порошенко полетів на схід України: експрезидент відвідав визначальне для України місце (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Навіщо Порошенко полетів на схід України: експрезидент відвідав визначальне для України місце (відео)

Колишній український президент Петро Порошенко вирушив на схід України та зустрівся з вихованцями Військового ліцею в Кремінній. 

Про це ексглава держави написав на своїй сторінці в соціальній мережі, передає Діалог.UA.

Він також розповів про вкрай непросту історію навчального закладу, територію якого влітку 2014 захопили російські терористи.

"Цей навчальний заклад має непросту історію. У серпні 2014 року його територія була захоплена терористами, а навчально-матеріальна база повністю розграбована. Але війні не вдалося знищити ліцей і вже в листопаді він був переміщений на підконтрольну Україні територію – в місто Кремінна Луганської області. 1 вересня 2015 тут почався новий навчальний рік. Тоді ж, у жовтні 2015 го, я зустрівся з 56 вихованцями Військового ліцею, які відкрили нову сторінку його історії", – зазначив Порошенко.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/413291662671613/

Відео з виступом експрезидента було опубліковане в Інтернеті. Водночас на сході країни знаходиться і президент Володимир Зеленський, візит якого до Харкова прокоментував політичний аналітик Павло Нусс. Він особливо підкреслив, що Зеленського в Харкові зустрічають так, як личить зустрічати ватажка капітулянтських планів і ідей.

Другие новости