ПоддержатьУкраїнська

НАЗК проведе повну перевірку декларацій дружини забудовника ЖК "Чайка" Олексія Кулагіна

StopCor
StopCor

StopCor

НАЗК проведе повну перевірку декларацій дружини забудовника ЖК 'Чайка' Олексія Кулагіна

Національне агентство розпочне повну перевірку декларацій, поданих Кулагіною Оксаною Георгіївною, депутатом Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, за 2016 і 20017 роки. Про це повідомляється на сайті НАЗК.

Попередньо стало відомо, що перевірка відбудеться за ініціативи ГО "Народ проти корупції", члени якої виявили, що за 2016 та 2017 роки Кулагіна задекларувала 11 з половиною мільйонів гривень поворотної фінансової допомоги від ТОВ "Омокс", яке належить її чоловікові, забудовнику Олексію Кулагіну.

“Інформація в розділі 11 “Доходи, у тому числі подарунки” щодо зазначених доходів була відсутня та у розділі 14 “Видатки та правочини суб’єкта декларування” відомості щодо правочинів не зазначено” – повідомили представники ГО.

У повідомленні до НАЗК активісти зазначили, що існують підстави вважати, що "депутат Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області Кулагіна Оксана Георгіївна, яка обіймає посаду заступника директора ТОВ "ФКГ “Чайка", свідомо не вказала реальний стан речей з метою можливого ухилення від сплати податків, приховування статків".

Раніше ми писали: "У НАЗК перевіряють декларацію забудовника ЖК “Чайка” Олексія Кулагіна".

Другие новости