ПоддержатьУкраїнська

Не бачу смертельної небезпеки у голодуванні Сенцова, – Москалькова

StopCor
StopCor

StopCor

Не бачу смертельної небезпеки у голодуванні Сенцова, – Москалькова

Російська захисниця з прав людини Тетяна Москалькова вирішила провідати політв’язня Олега Сенцова. Проте спочатку вона відвідає кримського дезертира Максима Одинцова, який нині знаходиться у СІЗО в Києві. Тому росіянка прибула в столицю України. 

Новину передає "Преса України".

У Києві уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова зустрінеться із Максимом Одинцовим, а також із членами екіпажу російського судна "Норд", який був затриманий в Азовському морі.

Після цього вона полетить у Росію, аби зустрітися із політв’язнем Олегом Сенцовим. У своєму виступі для журналістів Москалькова заявила, що наразі українцю не загрожує смертельна небезпека, хоча голодувати так довго – це погано.

"Я після Києва сама планую поїхати до Сенцова… Я звернулася до керівника пенітенціарної системи, щоб був допуск лікарів, яких запропонують адвокати й родичі. Проте Сенцов сказав, що взагалі не хоче зустрічатися ні з якими лікарями… Сподіваюся, його вдасться переконати в тому, що є й інші методи відстоювати свої переконання", – заявила Москалькова.

Додала, що "не бачить смертельної небезпеки, але 40 днів голодування – це серйозно".

Разом із цим Тетяна Москалькова акцентувала, що не буде відвідувати  керівника порталу РИА Новости-Україна Кирила Вишинського.

"Згідно з принципами моніторингового відвідування – паритетності, дзеркальності, оскільки у мене було одне відвідування в Омську разом із консулом України, то наші переговори з Людмилою Денісовою закінчилися тим, що я або російська сторона має право відвідати одну людину", – пояснила російська захисниця з прав людини.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що до Олега Сенцова не доходять періодичні видання і журнали, які він має право читати у в’язниці. Відтак виявилося, що він не знав, як люди усіх країн світу, окрім Росії, вийшли на масштабний мітинг за його свободу.

Другие новости