ПоддержатьУкраїнська

Нефьодов заявив, що може піти з посади – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

Нефьодов заявив, що може піти з посади – подробиці

Голова Держмитниці Нефьодов готовий піти з посади, якщо уряд Шмигаля не буде поділяти його бачення реформ у ДМС.

Про це він заявив в інтерв'ю Радіо "НВ".

"У мене будуть відповідні зустрічі з новим міністром фінансів, з прем'єр-міністром України, за результатами яких, напевне, вони будуть приймати рішення і я буду приймати рішення, чи можемо ми працювати як команда", — сказав Нефьодов.

Він додав, що, за процедурою, після зміни уряду протягом чотирьох місяців є юридична можливість змінювати голів центральних органів виконавчої влади.

"Точно можу сказати, що я не буду триматися за крісло. Якщо буде зрозуміло, що там нема хімії і нема взаємної довіри чи немає спільного бачення стосовно тих планів реформ, які я окреслював, коли приходив на цю посаду, то, звичайно, я готовий і сам піти", — заявив голова Державної митної служби.

Нефьодов підкреслив, що персональних амбіцій у нього немає.

"Це залежить від того, чи поділяють всі те бачення реформ на митниці, яке я пропонував. Якщо його не поділяють, то зрозуміло, що залишатися ну просто ніякого сенсу немає", — додав він.

Нефьодов розповів також, що на анонсованій прем'єр-міністром Денисом Шмигалем нараді з фінансовим блоком, яка пройде завтра, буде розповідати «про те, що зроблено, які плани і що очікується найближчим часом».

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 4 березня в Верховній Раді розкритикував керівництво митниці за невиконання плану надходжень в бюджет.

"Нам розповідали про рішучий та безкомпромісний бій з контрабандою, але наразі виглядає так, що в цьому бою контрабанда відправила митницю в нокаут. І це потрібно змінити. Митниця повинна збирати не лайки в фейсбуці, а кошти в державну казну", — сказав він.

В Державній митній службі у відповідь заявили, що зниження надходжень відбулося через фактори, на які відомство не впливає — зокрема, через зміцнення гривні.

Другие новости