ПоддержатьУкраїнська

Нехай щастить - чому 85 росiянам вiдмовили у в'ïздi пояснив Посол Украïни у Бiлорусi

StopCor
StopCor

StopCor

Нехай щастить - чому 85 росiянам вiдмовили у в'ïздi пояснив Посол Украïни у Бiлорусi

За останні дві доби українські прикордонники відмовили у в'їзді 85 громадянам Росії, які летіли з Мінська до Києва різними рейсами.

Посол Украïни в Бiлорусi Iгор Кизим пояснив це тим, що вiдмовлено було лише тим росiянам, якi не змогли пояснити мету свого приїзду. «Якщо приїжджає людина, яка на кордоні чітко не може пояснити, навіщо вона приїхала, звичайно, у прикордонної служби виникає питання: вона щира у своїх бажаннях чи ні. Я так розумію, російські громадяни в аеропорту не змогли мотивувати свій приїзд», - пояснив посол у коментарі білоруському порталу tut.by.

«У пострадянських країнах росіяни відчувають себе так, ніби вони господарі, а не гості. Для українців вони іноземні громадяни. У нас різні паспорти, існує межа, тому кожна країна встановлює свій режим в'їзду і виїзду. Спробуйте поїхати в Лондон і не відповісти на питання прикордонної служби», - зазначив Кизим.

Водночас глава української дипмісії в Мінську не пов'язує відмови у в'їзді з введенням воєнного стану в Україні. За словами Кизима, після його введення не зміняться питання для співбесіди туристів, але російських громадян будуть перевіряти уважніше. «Чітко зазначено, що Росія - країна-агресор, тому і ставлення до її громадянам більш ретельне», - зауважив Кизим.

Другие новости