ПоддержатьУкраїнська

Невтішні новини для України: перспективи членства в ЄС у країни поки немає – Мінгареллі

StopCor
StopCor

StopCor

Невтішні новини для України: перспективи членства в ЄС у країни поки немає – Мінгареллі

Під час проведення круглого столу в Києві Мінгареллі розповів про перспективу України стати членом Євросоюзу.

Сьогодні, 11 травня, в Києві відбувся круглий стіл "Європейський вибір України після Революції Гідності: ​​можливості та проблеми". На початку засідання обговорювалися теми "Угода про асоціацію України з ЄС: стан і проблеми імплементації" і "Безвізовий режим для України: перші досягнення і перспективи вдосконалення", повідомляє "Діалог.UA".

В ході обговорень слово взяв голова Представництва Євросоюзу в Україні Хьюг Мінгареллі. Посол сказав про те, що зараз в України перспективи для членства в Євросоюзі немає.

"Туреччина з країнами Балкан – це єдині країни, які ведуть переговори, щоб приєднатися до Європейського Союзу. Вони мають чітку перспективу членства в ЄС. У питанні України на сьогоднішній момент немає перспективи членства", – заявив він під час проведення круглого столу.

За словами Мінгареллі, Угода про асоціацію Україна – ЄС покликана сприяти політичній і економічній інтеграції. Але зараз ЄС не може надати Україні таку перспективу. "Це велике розчарування для наших українських партнерів, оскільки вони б хотіли перспективу членства в ЄС, але зараз через ряд причин ЄС не може запропонувати Україні таку перспективу", – пояснив посол Євросоюзу.

Другие новости