ПоддержатьУкраїнська

Нічого не бачу, нічого не чую: у Мінагрополітики проігнорували перфоманс, присвячений сумнівним статкам посадовців АПК

StopCor
StopCor

StopCor

Нічого не бачу, нічого не чую: у Мінагрополітики проігнорували перфоманс, присвячений сумнівним статкам посадовців АПК

Мільйонні вкладення в банках, елітні іномарки, дорога нерухомість, коштовні годинники – і все це не про бізнес-олігарха, а про скромного чиновника Мінагрополітики Баграта Ахіджанова. Щоб привернути увагу до цього підпільного мільйонера-чиновника, активісти "СтопКору" влаштували своєрідний перфоманс перед стінами Мінагрополітики. Дивіться репортаж Артема Поліковського з місця подій.

https://www.youtube.com/watch?v=873lG4XIb60

"Ми провели невеличкий флешмоб з активістами ГО "Стоп корупції" біля міністерства АПК, чим ми хотіли довести новоствореній владі й новоствореному керівництву міністерства, що є така проблема. Як звичайний директор може мати такі статки? Проте нас не тільки не почули, а перед нами ще й зачинили двері", – розповідає правозахисник ГО "Стоп корупції" Максим Томілов.

На рахунках директора господарсько-фінансового департаменту в Міністерстві аграрної політики та продовольства, Баграта Рафіковича Ахіджанова, в банку – декілька мільйонів гривень, майже сто тисяч доларів та понад двадцять тисяч євро. А ще й готівкою близько мільйона у національній валюті, дві елітні автівки, декілька дороговартісних годинників та квартира в одному з найдорожчих житлових комплексів України.

Пан Ахіджанов усе життя працює на державній службі

При цьому самого Баграта Рафіковича можна назвати справжнім старожилом найзаможнішого міністерства України. Працювати сюди він прийшов ще за Ющенка. Не втратив крісла при Януковичі та Порошенку. Схоже, й тепер намагатиметься втриматися на посаді. Хіба що нова влада зверне увагу на невідповідності між зарплатою та задекларовані й незадекларовані статки.

Та питання, чи залишиться пан Ахіджанов у новому складі аграрного відомства, поки що є відкритим. На жаль, до виходу програми в ефір Національне антикорупційне бюро України не дало відповіді на наш запит, в якому журналісти вказали на всі виявлені порушення.

Тому ми сподіваємося на неупереджене розслідування з боку компетентних органів, про що розповімо у наступних випусках "СтопКору".

Другие новости