ПоддержатьУкраїнська

Ніхто не може сказати, чи виживе Сенцов після виходу з голодування – Каплан

StopCor
StopCor

StopCor

Ніхто не може сказати, чи виживе Сенцов після виходу з голодування – Каплан

Сестра Олега Сенцова розповіла, як почувається бранець Кремля після виходу з голодування. За її словами, фізичний стан здоров'я українця важкий.

Новину передає "Преса України".

16 жовтня Наталя Каплан, сестра Олега Сенцова, зазначила, що після того, як режисер припинив голодування, яке тривало 114 днів, його здоров'я досі залишається у небезпеці. Крім того, українець не налаштований оптимістично щодо свого майбутнього. Про це вона розповіла під час брифінгу у Києві.

"На даний момент він закінчив голодування. Це було зроблено, щоб уникнути примусового годування ... Він вийшов (з голодування – ред.) з дуже підірваним здоров'ям, у нього досить серйозно постраждали майже всі внутрішні органи", – заявила вона.

Каплан зауважила, що вихід з голодування – це серйозна процедура. За її словами, ніхто не може сказати, витримає її Сенцов чи ні.

"Він написав заповіт, він просить не кидати дітей, він не вірить, що вийде ... Може і вірить, але вже не чекає цього ... Він готується до того, щоб його творчість, його діти могли далі жити без нього", – зазначила Каплан.

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов незаконно засуджений російським судом за тероризм. Наразі він відбуває 20-річний термін у колонії. 14 травня він розпочав голодування з метою звільнити всіх бранців Кремля. Однак у Москві на це не відреагували.

Другие новости