ПоддержатьУкраїнська

Нова прес-секретар Зеленського Юлія Мендель втрапила в скандал і "посварилася" з американськими ЗМІ

StopCor
StopCor

StopCor

Нова прес-секретар Зеленського Юлія Мендель втрапила в скандал і 'посварилася' з американськими ЗМІ

Журналістка Юлія Мендель, яка днями стала  прес-секретарем українського президента, потрапила в дуже неприємну ситуацію. Проти Мендель повстало впливове видання Америки, передає "Діалог.UA"

Нова прес-секретар Зеленського Юлія Мендель втрапила в скандал і ''посварилася'' з американськими ЗМІ

У понеділок, 3 червня, Зеленський призначив журналістку Мендель своїм прес-секретарем. Вже після призначення Мендель виявилося, що вона не припиняла співпраці з американськими ЗМІ, коли брала участь в конкурсі на цю важливу посаду. Так, впливове видання The New York Times оприлюднило в цей час аж 3 її статті: про розпуск Ради, про боротьбу з сексуальним насильством в ЗСУ і про відсторонення Віктора Шокіна з посади глави ГПУ.

Лише 4 червня Мендель відправила виданню офіційний лист, в якому повідомила про своє призначення. Своє мовчання про конкурс вона пояснила тим, що нібито не сподівалася отримати цю роботу. Проте в The New York Times залишилися обурені ситуацією. Там запевнили, що статті не побачили б світ, якщо б журналістка чесно розповіла про конкурс на посаду прес-секретаря президента.

"Якби вона повідомила редакторам про цю заявку, то вони б не доручали їй це завдання, а ми б негайно припинили співпрацю з огляду на настільки серйозний конфлікт інтересів", – повідомила глава прес-служби видання Арі Беваскуа.

Другие новости