ПоддержатьУкраїнська

Новини Запоріжжя: поліція взялася за антивакцинаторів із групи "Жива людина", які ломилися до мерії

StopCor
StopCor

StopCor

Новини Запоріжжя: поліція взялася за антивакцинаторів із групи 'Жива людина', які ломилися до мерії

Запорізька поліція порушила справу стосовно подій, які відбувалися під місцевою мерією 14 січня, коли туди намагалася прорватися група місцевих антивакцинаторів. Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на ГУ Нацполіції в Запорізькій області.

 Фото: скріншот

Поліція порушила справу на підставі повідомлення Служби безпеки України щодо дій жителів Запоріжжя, які 14 січня намагалися вдертися до мерії. П’ятеро запоріжців, що визначають себе як групу "Жива людина", намагалися вдертися до мерії та вдарили посадовця.

Проти чого виступають активісти:

  • Група виступає проти щеплень, за припинення дистанційної форми навчання, висловлюють сумніви у доцільності носіння захисних масок та загалом дотримання карантинних обмежень.

"Спільно з групою однодумців виступали ініціаторами масових заходів, під час яких вдавалися до силового протесту стосовно представників органів влади та закликали присутніх не визнавати рішення діючих органів державної влади та створювати альтернативні органи державного управління", – коментують дії групи у поліції.

Правоохоронці відкрили за фактом події кримінальне провадження за ч. 1 ст. 353 (Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи).

Читайте інші новини Запоріжжя.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Запоріжжі підліток посеред білого дня розгулював містом з мечем із “Відьмака”.

Також може бути цікаво: у Запоріжжі активісти встановили ялинку з протигазів.

Другие новости