ПоддержатьУкраїнська

Очільник ДСНС заявив, що не знає про хабарництво і "невинуватість" попередника

StopCor
StopCor

StopCor

Очільник ДСНС заявив, що не знає про хабарництво і 'невинуватість' попередника

Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін не знає, що спійманий на хабарі його попередник Сергій Бочковський начебто визнаний невинуватим і вже поновився на цій посаді.

"Я особисто цього рішення суду не бачив, дізнався лише із ЗМІ, тому не можу на сьогодні давати будь-який коментар з цього приводу", - відповів він на запитання журналіста щодо чуток про рішення суду на користь Бочковського, передає depo.ua.

Нагадаємо, що 16 березня 2016 року у Шевченківському райсуді Києва колишньому голові Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергію Бочковському та його заступнику Василю Стоєцькому зачитали обвинувальний висновок.

Екс-чиновників підозрюють у використанні службового становища, хабарництві і завданні збитків державі у понад 6,5 млн грн. Зокрема, йдеться про фальсифікації документів, незаконне виділення резервних грошей на держзакупівлі і непрозорі тендери. Також, їх звинувачують у вимаганні від 30 до 50 тис. грн щомісяця.

25 березня 2015 року керівники ДСНС Сергій Бочковський і Василь Стоєцький були затримані на засіданні Кабінету міністрів і вивезені з будівлі уряду для проведення слідчих дій. Їм інкримінували організацію схеми із закупівлі палива за завищеною ціною у фірм "Юкойл" та "Альянс". Того ж дня Кабмін звільнив їх із займаних посад.

28 березня Печерський районний суд Києва заарештував Бочковського і Стоєцького на 2 місяці з можливістю виходу під заставу у розмірі 1 млн 182 тис. грн.

1 квітня 2015 року Бочковський і Стоєцький внесли заставу і вийшли із СІЗО. Однак зараз чиновники перебувають під заставою.

Другие новости