ПоддержатьУкраїнська

Одеса може повторити долю Донбасу – нардеп

StopCor
StopCor

StopCor

Одеса може повторити долю Донбасу – нардеп

Група народних депутатів на чолі з Ігорем Луценком закликала провести засідання РНБО, темою якого буде ситуація в Одесі. Нардепи вважають, що одеська влада підтримує антиукраїнські організації. В результаті Одеса може бути втрачена за сценарієм Донбасу.

Новину передає "Преса України".

Український депутат Ігор Луценко звернувся до секретаря РНБО Олександра Турчинова. На своїй сторінці у соцмережі він зазначив, що разом з колегами з різних фракцій просить ініціювати засідання РНБО щодо ситуації в Одесі, "де терор проти активістів набрав давно не бачених масштабів". Зокрема, він нагадав про напад на голову одеського Автомайдану Віталія Устименка та колишнього лідера одеського "Правого сектора" Сергія Стерненка.

"Ми втрачаємо Одесу по тому ж сценарію, що і Донбас, тільки замість Ахметова і Януковича там Галантерник і Труханов", – написав Луценко.

За словами Луценка, саме влада Одещини підтримує проросійські акції та всіляко допомагає антиукраїнським організаціям в області. У депутатському зверненні автори також зазначили, що схиляються до думки про те, що напади на активістів активізувалися після судового процесу над мером Одеси Геннадієм Трухановим.

"Держава Україна через її офіційні органи публічної влади поступово втрачає проукраїнський контроль над своїм третім за величиною в Україні – історично українським – містом Одесою, що безпосередньо загрожує національній безпеці України", – зазначили народні обранці.

Відомо, що депутатське звернення підписали Семен Семенченко від "Самопомочі", позафракційний Володимир Парасюк та інші.

Другие новости