ПоддержатьУкраїнська

Офіційно: Україна отримала безвізовий режим з Євросоюзом

StopCor
StopCor

StopCor

Офіційно: Україна отримала безвізовий режим з Євросоюзом

Сьогодні в Страсбурзі відбулася церемонія підписання безвізового режиму з Україною. Офіційне підтвердження даної події з'явилося на сайті Президента України.

Офіційно: Україна отримала безвізовий режим з Євросоюзом

Через годину після підписання рішення Євросоюзу про лібералізацію візового режиму з Україною з'явилося офіційне повідомлення прес-служби Президента України про цю значущу для всієї країни подію.

Повідомляється, що Президент України Петро Порошенко в рамках робочого візиту до Страсбурга взяв участь в урочистій церемонії підписання рішення ЄС про введення безвізового режиму для громадян України. Законодавчий акт Європейського Союзу, яким вводиться безвізовий режим, підписаний Президентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні й міністром внутрішніх справ і національної безпеки головуючої в Раді ЄС Мальти Кармело Абель.

"Сьогодні абсолютно історичний день. Це абсолютно історичний день для України, для 45-мільйонної нації. Я абсолютно впевнений в тому, що це так само історичний день для Європейського Союзу. Україна повертається до європейської сім'ї. Україна прощається минулим з радянської та російської імперій", – йдеться в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, що Рада Європи 11 травня підтримав рішення про надання Україні безвізового режиму. Сьогодні в Європарламенті відбулася урочиста процедура підписання документа. Також Порошенко сьогодні прокоментував можливість розблокування російських соцмереж і сайтів в Україні.

Другие новости