ПоддержатьУкраїнська

Олег Сенцов звернувся до іноземних лідерів

StopCor
StopCor

StopCor

Олег Сенцов звернувся до іноземних лідерів

Політв’язень Олег Сенцов, який незаконно перебуває за ґратами на території Росії, написав лист для міжнародних дипломатів. Українець подякував їм за підтримку та закликав перемогти у гібридній війні. До слова, стан Олега Сенцова щодня погіршується через голодування. За звільнення патріота повстали мільйони українців та громадян різних країн Євросоюзу.

Новину передає "Преса України".

Двоюрідна сестра Олега Сенцова оприлюднила лист, у якому українець дякує іноземцям та співвітчизникам за підтримку.

"Шановні панове! Дякую Вам велике за те, що ви й ваші країни робите для України. Нам ще багато належить зробити самим і з вашою допомогою. Наприклад, перемогти в цій гібридній війні з нашим ворогом. З приводу ситуації з українськими політв'язнями, я сподіваюся, що ви щось зможете зробити для вирішення їхніх доль і не будете зосереджуватися на одній особистості, наприклад, мені, а допоможете багатьом. Удачі вам у вашій нелегкій справі! Слава Україні!", – сказав Олег Сенцов.

Відзначимо, акції підтримки Олега Сенцова проходять майже в усіх країнах ЄС, а також США. Тим часом навіть за поодинокі виступи із плакатами "Свободу Сенцову" в Росії громадян одразу ж ув’язнюють.

Аби підтримати незаконно ув’язненого, проти влади Кремля, окрім активістів РФ виступили й відомі росіяни. Голодування у знак підтримки Олега Сенцова оголосив російський журналіст Шура Буртін. Припинити голодування не вдалося вмовити ані голові Меджлісу Мустафі Джемілєву, ані російській зірці Ксенії Собчак, ані рідним. Відомо, що для підтримки життєдіяльності Сенцову щодня вколюють по 1 л глюкози.

Нагадаємо, днями в.о. міністра МОЗУ Уляна Супрун зазначила, що до Олега Сенцова не пускають українських медиків, тому українська сторона не може точно сказати, у якому стані нині політв’язень. Адвокат Сенцова, який бачив його, розповів лише, що Олег уже втратив два зуби й шалено схуднув.

Другие новости