ПоддержатьУкраїнська

Опубліковано останнє звернення Порошенка як чинного президента

StopCor
StopCor

StopCor

Опубліковано останнє звернення Порошенка як чинного президента

19 травня закінчився останній робочий день Петра Порошенка на посаді глави держави. Він покидає президентське крісло, але не збирається йти з політичної арени.

На своїй сторінці в соцмережах Петро Порошенко опублікував коротке звернення до своїх прихильників і опонентів. Він розповів про те, з яким настроєм покидає президентський кабінет і чого чекає від нового глави Держави.

Опубліковано останнє звернення Порошенка як чинного президента

Петро Порошенко нагадав про стратегічну мету країни: до 2023 року повинна бути подана заявка на членство України в Євросоюзі, крім того, повинен бути отриманий план дій для вступу в Північноатлантичний Альянс.

На думку Порошенка, тільки це гарантує незалежність країни та безпеку її громадян. П'ятий президент підкреслив: він вірить у свою країну і її гідне європейське майбутнє.

"Хотів би подякувати великому українському народу за велику честь працювати протягом п'яти років на чолі великої країни. Країни, яка вразила весь світ силою національного духу, вразила гідністю, вразила стійкістю і свободолюбством", – написав Порошенко.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/331667334164935/

Також він звернувся і до наступного глави держави Володимира Зеленського, якому побажав успіхів на нових теренах

"Володимиру Зеленському бажаю успішного президентства. Ще місяць тому ми були затятими опонентами на виборах. Але вже завтра він буде президентом моєї країни, яку люблю і в чиє європейське майбутнє вірю. Тому нехай Господь Україну зберігає, а її новому главі – допомагає в роботі", – уточнив Порошенко.

Другие новости

Обманули общину на 250 тыс. грн: на Бучанщине подрядчики 'нагрели руки' на ремонте укрытия

Обманули общину на 250 тыс. грн: на Бучанщине подрядчики "нагрели руки" на ремонте укрытия

Представители правоохранительных органов Бучанского управления сообщили о подозрении руководителю фирмы, занимавшейся техническим наблюдением за ремонтными работами подвала в одной из общин