ПоддержатьУкраїнська

Парламентські довибори: ЦВК двічі відмовила у реєстрації вдові нардепа Давиденка

StopCor
StopCor

StopCor

Парламентські довибори: ЦВК двічі відмовила у реєстрації вдові нардепа Давиденка

Округ №208 на Чернігівщині знову б’є рекорди за кількістю передвиборчих скандалів. Тут знімають кандидатів з перегонів, реєструють «двійників», а Олег Ляшко звинувачує конкурентів у підкупі. Щоправда, брудні технології використовують здебільшого проти його суперників.

https://www.youtube.com/watch?v=rLOSKj_q8tQ&feature=emb_logo

ЦВК зареєструвала вже 17 кандидатів у депутати за одномандатним виборчим округом №208 у Чернігівській області. Та проти основних конкурентів лідера радикалів розгорнули масштабну брудну кампанію, повідомив 30 вересня голова правління ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук під час щоденного брифінгу в рамках спецпроєкту «Стоп політичній корупції».

Зокрема, в окрузі активно «клонують» кандидатів: безробітний «двійник» кандидата від «Слуги народу» Анатолія Гунька проживає на Полтавщині і не має жодного стосунку не лише до 208-го округу, а й взагалі до Чернігівщини. Ще один Гунько – Ігор Віталійович – житель обласного центру.

Поміж тим, у ЦВК під сумнівним приводом відмовили в реєстрації кандидатом у народні депутати України удові нардепа Валерія Давиденка – Людмилі Давиденко.

 Центральна виборча комісія двічі відмовила Людмилі Давиденко в реєстрації Фото: ЦВК

На засіданні 23 вересня її зняли з реєстрації як кандидата в нардепи через нібито недійсний паспорт, який вона змінила у зв’язку зі зміною прізвища. Сама Людмила Давиденко наполягала, що це – технічна помилка працівників міграційної служби.

Однак 29 вересня у Центрвиборчкомі вдруге відмовили пані Давиденко в реєстрації. Як прокоментував журналістам її адвокат Микола Торбєєв, рішення виборчої комісії оскаржуватимуть у суді, оскільки при прийнятті рішення комісія керувалася даними з електронної бази МВС, яка може працювати з порушеннями чи технічними помилками. При цьому рішення про визнання паспорту недійсним, яке має надати Державна міграційна служба, відсутнє.

Нагадаємо, проміжні вибори на 208-му окрузі було призначено рішенням ЦВК після загадкової загибелі нердепа-мажоритарника Валерія Давиденка.

Другие новости