ПоддержатьУкраїнська

У Дніпрі судитимуть поліцейського, службова недбалість якого призвела до збитків банку на понад 2 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

У Дніпрі судитимуть поліцейського, службова недбалість якого призвела до збитків банку на понад 2 млн грн

Дніпропетровською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт відносно працівника відділення слідчого управління Головного управління Національної поліції в області за службову недбалість (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, у 2014 році в рамках кримінального провадження правоохоронцями був проведений санкціонований обшук у приміщенні одного з банків, в ході якого вилучено готівкові кошти у розмірі понад 2 млн грн.

Ухвалою суду було постановлено повернути вилучене майно банку – законному власнику, натомість слідчий поліції, трактуючи її на власний розсуд, передав кошти третій особі, чим спричинив матеріальні збитки на цю суму Фонду гарантування вкладів фізичних осіб як правонаступнику та ліквідатору банку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Полтаві.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

Другие новости