ПоддержатьУкраїнська

Партія Саакашвілі організовує новий "майдан": названа дата початку масштабної акції протесту

StopCor
StopCor

StopCor

Партія Саакашвілі організовує новий 'майдан': названа дата початку масштабної акції протесту

Партія Михайла Саакашвілі "Рух Нових сил" планує провести широкоформатну акцію протесту, яка може тривати кілька днів і перерости в новий "майдан".

Партія Саакашвілі організовує новий ''майдан'': названа дата початку масштабної акції протесту

Про це говорять деякі політичні аналітики, повідомляє видання Politeka.

Як відомо, 17 жовтня в Києві на Майдані Незалежності пройде акція протесту проти чинної влади, організована політичною силою Міхеіла Саакашвілі. Як стверджують експерти, цей мітинг цілком може стати початком революції в країні.

"Якщо акція дійсно здійснить якийсь ефект, це дасть людям надію, що вуличним шляхом і мирним зібранням можна чогось досягти", – стверджує народний депутат Ігор Луценко.

Водночас джерела, близькі до організаторів акції, зізнаються: для того, щоб акція отримала очікуваний ефект, протестуючим необхідно протриматися кілька днів. Для цього, ймовірно, буде організовано наметове містечко на Майдані в Києві.

Партія Саакашвілі організовує новий ''майдан'': названа дата початку масштабної акції протесту

"Головне завдання для Саакашвілі та команди - простояти понад два-три дні. Якщо у них це вийде, то швидко підтягнуться спонсори та інші активісти. Ненависті до влади досить, але немає впевненості в тому, що це зараз спрацює", – повідомило джерело.

На сторінці партії "Рух Нових сил" в соціальних мережах вже опубліковані оголошення про організацію доставки учасників акції з різних регіонів країни. Очікується, що в акції візьмуть участь не менше 50 тисяч осіб.

"Якщо під Раду прийдуть 50 тисяч і більше, то я не виключаю, що Парламент відреагує на це та виконає вимоги людей. Але якщо вийде кілька сотень або тисяч, то результату не буде", – зазначає політолог Євген Магда.

Другие новости