ПоддержатьУкраїнська

Перезапущений конкурс на очільника МорАду намагалися зірвати (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Перезапущений конкурс на очільника МорАду намагалися зірвати (фото)

18 лютого під час засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби щодо затвердження списку кандидатів на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту у будівлі НАДС раптово вимкнули світло. Про це з місця події повідомила журналістка "СтопКору" Алла Легеза.

"Перший конкурс із тріском провалився. Ба більше, він був закритим для преси. І схоже на те, що другу спробу теж намагаються зірвати. Цікаво, що серед кандидатів є й ті, хто вже пробувався на посаду, зокрема й фігурант журналістського розслідування – проросійський бізнесмен Іван Ніякий", – розповіла вона.

Журналістка нагадала, що пан Ніякий вже перемагав у конкурсі НАДС, однак кандидатура була розкритикована міністром інфраструктури Владиславом Криклієм, який розповів про те, що Ніякий намагався "агресивно захопити посаду".

Попри це, бізнесмен знову подався на конкурс і був допущений.

 Під час засідання комісії вимкнули світло Фото: СтопКор

"До слова, під час засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби раптово зникло світло, тож посадовці пішли на вимушену перерву, допоки електропостачання не відновилось", – додала Легеза.

Другие новости