Ще вчора – офіціанти та слюсарі, а сьогодні – парламентарі. Як не дивно, відомі політики розпочинали свій трудовий шлях так само як і більшість українців. В юному віці народні обранці бралися за будь-яку роботу, аби мати власні кошти. Хто і які професії опановував – дивіться у репортажі «СтопКору».
https://www.youtube.com/watch?v=7h2FMgbPYlM
Як заробити перші гроші? Кур’єр чи офіціант – непевно, найбільш поширені перші професії для молоді. А от як і скільки підробляли у шкільні та студентські роки майбутні народні депутати, у обранців поцікавилася Любов Данча.
На свій перший гонорар – 100 гривень – «слуга народу» Жан Беленюк у 13-14 років придбав… ковдру. Окрім спорту, підробляв у кав’ярнях та ресторанах. У підлітковому віці працював і член ОПЗЖ Олег Волошин – він підробляв тележурналістом, знімаючи сюжети про молодіжні центри.
До фізичної праці батьки спонукали екскандидатку в мери Києва Ірину Верещук: за 3 рублі радянського зразка дівчина носила воду й купувала продукти бабусі у селі. А от її колега за фракцією Олександр Качура спробував багато професій: від плиточника до помічника юриста та рієлтора.
Ще одна представниця «СН» Неллі Яковлева має досвід роботи у звичайнісінькій ДВК. А Олексій Гончаренко з «ЄС» у юні роки викладав англійську у дитячому садочку. Майбутнього нардепа виховували мама з бабусею, і він відчував себе справжнім чоловіком, фінансово їм допомагаючи.
Людмила Марченко, за власним зізнанням, працює з 13 років. Щоправда, перші заробітки були неофіційними: тінейджерка за 200 гривень складала бізнес-плани для старшого брата. А Юрій Камельчук на початку 90-х у свої 12-13 років продавав жовто-блакитні значки.
Тож нардепи свого часу займалися зовсім різною діяльністю, і далеко не завжди – за великі гроші. А де і ким починали працювати ви? Залишайте свої коментарі та підписуйтесь на наш ютуб-канал, аби не пропустити цікаві відео.