ПоддержатьУкраїнська

Перший рік президентства Зеленського: у посольстві США оцінили діяльність нової влади України

StopCor
StopCor

StopCor

Перший рік президентства Зеленського: у посольстві США оцінили діяльність нової влади України

В посольстві Сполучених Штатів Америки в Києві привітали президента Зеленського та його адміністрацію з першою річницею перебування у влади.

Відповідну заяву опубліковано на сторінці посольства у Facebook, передає "ZIK".

"Ми високо цінуємо прогрес, досягнутий в цьому році. Понад 130 українців, несправедливо затриманих Росією і її ставлениками, повернулися до своїх родин. Уряд завершив процес анбандлінгу в секторі природного газу, що є важливим кроком у зміцненні енергетичної безпеки України", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у посольстві США запевнили, що просунулися вперед зусилля щодо децентралізації для розширення можливостей місцевих громад.

"Україна здійснила багато реформ, необхідних для нової програми МВФ", - зазначили в посольстві.

У свою чергу США підтримують роботу над завданнями, виконання яких ускладнюється війною на Донбасі і пандемією COVID-19.

"Президент Зеленський та його команда просуваються вперед в питаннях усунення олігархічної системи в Україні, зміцнення верховенства права та забезпечення незалежності і чесноти антикорупційних та правоохоронних установ, і ми будемо продовжувати працювати з владою країни для досягнення її цілей, і ми закликаємо народних депутатів, місцевих і регіональних чиновників протистояти спробам певних корисливих кіл уповільнити прогрес", - підкреслили в посольстві.

Другие новости