ПоддержатьУкраїнська

Під Дебальцевим ЗСУ взяли в оточення російську армію – Клімкін (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Під Дебальцевим ЗСУ взяли в оточення російську армію – Клімкін (відео)

Ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів про "бої" на дипломатичному фронті під час розпалу війни на Донбасі, про перші Мінські домовленості, про емоційні переговори з Лавровим і Путіним, про "формулою Штайнмайєра" і про те, як помінялась наша стратегія з 2014 року. 

Колишній глава МЗС України Павло Клімкін розповів в інтерв'ю журналісту Віталію Дейнезі про всі тяготи періоду розпалу агресії РФ на території України у 2014-2015 роках. За словами ексчиновника, взимку 2015 року насправді в оточення потрапили саме російські війська, а не українські. Тоді це викликало у Путіна небувалу паніку, через що той віддав розпорядження всім своїм підконтрольним ЗМІ створити максимальну видимість протилежної картини.

Варто визнати, що у ворожої пропагандистської машини це непогано вийшло. Багато хто і зараз продовжує впевнено заявляти про те, що тоді саме ЗСУ потрапили в котел під Дебальцевим.

Про це заявив в інтерв'ю проєкту "Це варто почути" ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає Діалог.UA.

"Я пам'ятаю, як Путін сказав: "Дебальцеве наше, ваші війська знаходяться там в оточенні, вони в котлі. Подивіться, що буде. Це буде ще одна революції в Україні", – процитував Клімкін господаря Кремля.

Також він зазначив, що навіть іноземні партнери, зокрема, представники Німеччини, прямо заявляли Путіну, що в оточенні виявилося саме його військо, але він настільки панікував, що навіть не хотів їх слухати.

https://www.facebook.com/backandalive/videos/2386558371455459/

Другие новости