ПоддержатьУкраїнська

Плотницького поміняли на такого ж одіозного персонажа – експерти передрікають новий переділ в "ЛНР"

StopCor
StopCor

StopCor

Плотницького поміняли на такого ж одіозного персонажа – експерти передрікають новий переділ в 'ЛНР'

Юрій Гримчак, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій, заявив, що в результаті відсторонення Ігоря Плотницького, ватажка "ЛНР", переговорні позиції РФ на світовому рівні виявилися підірваними істотно.

Він пояснив, що російська пропаганда кілька років намагалася всіх переконати, що в "Л/ДНР" проводяться прозорі вибори, є легітимна влада, що представляє народні інтереси, передає "Діалог.UA".

За словами Гримчака, саме з цієї причини Москва неодноразово вказувала західним партнерам України, що Київ повинен вести переговорний процес з представниками "республік".

Однак у даний момент пропагандистська конструкція на цю тему виявилася зруйнованою. Правота України була доведена: є російські агресія й війська, а також колаборанти, які співпрацюють з окупаційною владою.

Кирило Сазонов, політолог, у свою чергу, стверджує, що в результаті рокіровки Плотницький - Пасічник мирному населенню, вимушеному жити на окупованих територіях, доведеться ще гірше.

За його словами, Плотницького замінили на аналогічного одіозного персонажа: екс-співробітника СБУ, який свого часу отримав орден від президента Віктора Ющенка, а потім зрадив Україну.

Для місцевих жителів цей варіант ще гірший, оскільки знову буде переділ власності, грабежі та віджимання майна, пояснив Сазонов.

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты