ПоддержатьУкраїнська

Поліція зареєструвала факт побиття депутата Лозового "лісовою мафією"

StopCor
StopCor

StopCor

Поліція зареєструвала факт побиття депутата Лозового 'лісовою мафією'

Народний депутат Андрій Лозовий знову фігурує у кримінальній справі. Після того, як Львові на радикала напали, поліція зареєструвала відповідне кримінальне провадження.

Новину повідомляє прес-служба Нацполіції, передає "Преса України".

Поліція внесла дані про напад на представника фракції "Радикальна партія" Андрія Лозового до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 346 КК "Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча". Так, нардепа побили під час його візиту до Львова, де він мав зустрітись з виборцями. Інцидент трапився 22 жовтня у селищі Хащованя Сколівського району.

За словами потерпілого, напад здійснила "лісова мафія". Серед них керівник ДП "Славський лісгосп" Сергій Кокотця та його "ставленик" Володимир Бега. За попередніми даними, нардеп Лозовий не отримав тілесних ушкоджень.

Львівський депутат Ігор Зінкевич раніше озвучив версію причини виникнення конфлікту. За його даними, охорона радикала Лозового підібрала чужого собаку. Ймовірно, що він належав іншій стороні конфлікту. Як результат, відбулось "з'ясування відносин". До слова, нападникам загрожує покарання – позбавлення волі на термін до 5 років.

Другие новости