ПоддержатьУкраїнська

Помер Султан Оману Кабус бен Саїд: Зеленський висловив щирі співчуття

StopCor
StopCor

StopCor

Помер Султан Оману Кабус бен Саїд: Зеленський висловив щирі співчуття

Президент України Зеленський висловив щирі співчуття у зв'язку зі смертю султана Оману Кабус бен Саїда, який правив цією країною з 1970 року.

"Із сумом дізнався про смерть сучасного візіонера й екстраординарного державного діяча, султана Оману Кабус бен Саїда Аль Саїда", – зазначив Зеленський у своєму Twitter, передає "Слово і діло".

"Епоха підйому і процвітання держави – його міцна спадщина. Щирі співчуття родині султана та народу Оману", – додав Зеленський.

Нагадаємо, про смерть колишнього султана Оману Кабус бен Саїда стало відомо у ніч на суботу. Йому було 79 років, і останнім часом, за деякими даними, він страждав від раку. У грудні султан був у Бельгії, де проходив медичний огляд. В Омані у зв'язку з його смертю оголошено триденну жалобу. Кабус бен Саїд став султаном у 1970-му році, до влади він прийшов унаслідок безкровного палацового перевороту.

Також стало відомо, що міністр культури і національної спадщини Оману Хайсам бен Тарек Аль Саїд став новим главою держави після смерті султана Кабуса бен Саїда Аль Саїда.

Другие новости