ПоддержатьУкраїнська

Поперек горла: Ситник заявив, що його хочуть звільнити, але не можуть

StopCor
StopCor

StopCor

Поперек горла: Ситник заявив, що його хочуть звільнити, але не можуть

Директора Національного антикорупційного бюро у законний спосіб можна звільнити лише за результатом отримання негативного висновку аудиту. Про це зазначив директор НАБУ Артем Ситник. За його словами, аудиту НАБУ поки не було, а тому така ініціатива нардепів незаконна і свідчить про бажання певних людей його прибрати.

"Я хотів би депутатам нагадати, що є законна процедура, яка передбачена законом про НАБУ. На сьогоднішній день — це проведення аудиту. Якщо результат негативний, то можна поставити питання про відставку у стінах парламенту", - сказав Ситник.

"Жодного аудиту, на жаль, не було, і ця процедура з самого початку була заполітизована, тому, мені здається, зараз хтось дуже поспішає і намагається зробити це в інший спосіб. Можливо, хтось переживає, що висновок аудиту буде не такий поганий для НАБУ, як вони розраховують, і це буде, знову ж таки, відсутність можливості у законний спосіб прибрати незручних людей, які проводять справи стосовно людей, які займають високі посади", - додав директор бюро, передає "Укрінформ".

Другие новости