ПоддержатьУкраїнська

Порошенко дав обіцянку столичним школярам

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко дав обіцянку столичним школярам

З початком нового навчального року Петро Порошенко дав настанову школярам та пообіцяв, що вони точно житимуть у ЄС. Президент також заявив, що українські школярі матимуть змогу перейняти досвід європейських.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 3 вересня, президент України Петро Порошенко долучився урочистих заходів з нагоди початку нового навчального року. Він прибув у столичний ліцей "Наукова зміна", де поспілкувався зі школярами. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

"Переконаний, що сьогоднішні школярі точно житимуть у Європейському Союзі. І будуть жити в Україні, бо наша країна буде членом ЄС. Ми спільно повертаємо Україну до Європи – нашого спільного дому", – заявив в ході виступу Порошенко.

В ході своєї промови президент зазначив, що за останні чотири роки в українців сформувалось уявлення про те, на скільки важливо мати якісну освіту.

"Я завжди казав, що витрати на освіту – це не видатки з бюджету, це є інвестиція в майбутнє держави", – додав він.

Крім того, президент анонсував, що українські школярі обмінюватимуться досвідом з європейськими. Підсумовуючи Порошенко зазначив, що реформи допомагають рухатись до європейського рівня, а значить європейського майбутнього.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/266184307355787/

Другие новости