ПоддержатьУкраїнська

Порошенко не хоче розривати дипвідносини з Росією – Винник

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко не хоче розривати дипвідносини з Росією – Винник

У БПП попередили, що український президент на підтримає ідею розриву дипвідносин з Росією. Про це заявив нардеп Іван Винник, який виступив з ініціативою розірвати всі зв'язки з сусідньою країною.

Новину передає "Преса України".

Секретар комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони Іван Винник, який також представляє "Блок Петра Порошенка" зауважив, що нашуміла заява про намір України розірвати дипломатичні відносини з країною-агресором РФ не оцінена самим Петром Порошенком. Народний обранець додав, що це питання все ще залишиться на розгляді.

"Президент не підтримує ідею розриву відносин з Російською Федерацією. Це ідея, яку я пропонував парламентському комітету. Вона залишається на розгляді комітету – будемо визначатися надалі з модальностями", – пояснив він.

Нагадаємо, 8 листопада ряд російських ЗМІ поширили інформацію про те, що ВРУ підніме питання розриву дипвідносин з Росією. Як зазначалось, вирішити долю українсько-російських стосунків нардепи мають 16 листопада під час розгляду закону про реінтеграцію Донбасу. З такою ідею виступив народний обранець Іван Винник.

До слова, раніше нардеп зауважував, що у законі про реінтеграцію Донбасу РФ буде визнана країною-агресором. За його словами, збереження після цього дипломатичні відносини з країною можна розцінювати як злочин збоку МЗС України.

"Ці відносини й так вже фактично розірвані. Послів немає, в посольствах працюють дипломати не першого рангу. Нам необхідно зафіксувати цей розрив на законодавчому рівні", – наголошував Винник.

Другие новости