ПоддержатьУкраїнська

Порошенко підписав Закон "Про національну безпеку України"

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко підписав Закон 'Про національну безпеку України'

Закон, який сприяє якісному реформуванню сектору оборони держави, підписано. Віднині "курс України на європейську і євроатлантичну інтеграцію – підтверджено". Таку заяву зробив український президент Петро Порошенко.

Новину повідомили у прес-службі АП.

Порошенко підписав Закон "Про національну безпеку України" та подякував за активну роботу із підготовки цього Закону всім учасникам і керівникам силових структур.

"Це  важлива віха для реформування всієї країни, в першу чергу сектора оборони і безпеки. Головне – цим Законом ми твердо підкреслюємо курс України на європейську і євроатлантичну інтеграцію. Ми підтверджуємо, що наша держава, український народ чітко визначився зі своїм майбутнім – це майбутнє в родині народів вільного світу", – заявив Петро Порошенко.

Порошенко додав, що бере на себе повну відповідальність на подальшу розробку і виконання новоприйнятого законодавства. Зі слів гаранта, держава матиме ще краще укріплену обороноздатність.

"Я, як Президент і Верховний Головнокомандувач, беру на себе повну відповідальність за розробку, прийняття, підписання і за імплементацію зазначеного Закону. Я впевнений в тому, що на сьогодні ці позиції будуть надзвичайно позитивні й для укріплення обороноздатності нашої держави, і для того, щоб і надалі зростала довіра між Україною і нашими стратегічними партнерами", – акцентував президент України.

Разом із цим Порошенко зазначив, що нововведений закон дозволить систематизувати перехід оборонного і безпекового сектору України до правил, принципів та стандартів НАТО.

"В секторі оборони і безпеки України відбуваються революційні зміни. Законом визначено фундаментальні національні інтереси України – те, що Збройні Сили України, інші силові підрозділи мають захищати… Сьогодні Україна має значно більші можливості для того, щоб захистити себе", – резюмував Порошенко.

Другие новости