ПоддержатьУкраїнська

Порошенко пообіцяв ввести санкції проти олігархів Росії

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко пообіцяв ввести санкції проти олігархів Росії

Петро Порошенко пообіцяв ввести нові санкції проти олігархів Росії. При цьому він наголосив, що координуватимуть його у цьому питанні США, які завдали аналогічний санкційний удар раніше.

Про це президент написав на своїй сторінці у соцмережі, новину передає "Преса України".

Сьогодні, 10 квітня, під час зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель президент України Петро Порошенко зробив важливу заяву. Український лідер анонсував введення антиросійських санкцій, а саме проти окремих олігархів країни-агресора. При цьому Порошенко нагадав, що питання попередньо буде узгоджене зі США.

"Дав доручення СБУ, Кабінету Міністрів і Секретарю РНБО підготувати проект рішень, який буде винесений на РНБО: санкції будуть введені й будуть максимально гармонізовані із рішенням уряду США. До санкційного списку будуть залучені й Дерипаска, й інші російські олігархи", – написав він.

Під час зустрічі з журналістами Порошенко також розповів, що російські найманці на Донбасі "в 10 разів більше порушують перемир'я на Донбасі".

"Хотів би ще додати про хімічні атаки Росії в Сирії, участі в агресії на сході нашої держави. Це триває вже 4 роки. І називається це «их там нет». Росія заявляє, що не бере участь в агресії проти держави Україна, хіматаці у Сирії чи отруєнні у Солсбері. Цей лозунг "их там нет" більше не пройде, йому не вірить ніхто у світі", – підсумував президент України.

Зауважимо, на минулому тижні Вашингтон підтримав введення персональних санкцій проти російських багатіїв та їх компаній. В результаті російські олігархи миттєво втратили понад 10 млрд доларів.

Крім того, нові санкції стали ударом для російської економіки. Вони обрушили фондовий ринок РФ. Курс рубля до провідних іноземних валют теж опустився.

Другие новости