ПоддержатьУкраїнська

Порошенко сподівається, що проекту "Північний потік-2" не буде

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко сподівається, що проекту 'Північний потік-2' не буде

Реалізація проекту "Північний потік-2" – це черговий інструмент Російської Федерації для того, щоб впливати на країни ЄС, і ще більше виступити проти України. Влада зробить все можливе, щоб ініціатива Володимира Путіна не реалізувалася, оскільки це виключно політиканський проект. Про це заявив президент України Петро Порошенко.

Новину передає "Преса України".

"Я вважаю, що вплине "Північний потік-2" на українську економіку не сильно, тому що його не буде. Я не буду розкривати всіх інструментів, які ми застосовуємо для того, щоб зупинити будівництво "Північного потоку-2". Але хочу окремо підкреслити – для нас це дуже важлива справа", – сказав Порошенко.

Президент додав, що об'єднавши зусилля всіх, хто розуміє, навіщо Путіну "Північний потік-2", абсолютно реально його зупинити.

"Я переконаний, що спільними, об'єднаними зусиллями ми зможемо його зупинити. Тому, що це абсолютно політиканський проект, який спрямований проти України, який не має ніякої економічної складової, який намагається забрати з України бюджет, що становить майже 3 млрд доларів... Вам зрозуміло для чого він будується? Чи не для того, щоб економічними факторами провести диверсифікацію. А для того, щоб Україну залишити без грошей на фінансування нашої оборони", – акцентував український президент.

Порошенко сподівається, що проекту ''Північний потік-2'' не буде

Також Порошенко підкреслив, що поки немає "Північного потоку-2", Путін не нападатиме на Україну.

"Чому Путін коливається перед тим, як атакувати нашу державу? Тому що, якщо в результаті агресії буде зупинена газотранспортна мережа, то Путін перестане отримувати від Європи оплату за газ, який транзитом перекачується через територію України", – резюмував президент.

Нагадаємо, днями Петро Порошенко сказав, що факт фінансового сприяння деяких країн ЄС на реалізацію проекту "Північний потік-2" може призвести до розвалу Євросоюзу. З його слів, газопровід – це виключно геополітичний проект Кремля.

Другие новости