ПоддержатьУкраїнська

Порошенко відкидає можливість проведення дострокових виборів

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко відкидає можливість проведення дострокових виборів

Український президент Петро Порошенко заявив, що дострокових виборів в Україні не буде. За його словами, він про це попіклується.

Сьогодні, 24 жовтня, в ході засідання Ради регіонального розвитку президент Петро Порошенко заявив, що виконав обіцянку про те, що дострокових виборів у країні не проводитимуть.

Глава держави зауважив, що до планових виборів залишилось менше ніж рік. За цей час він, уряд з прем'єр-міністром та парламентом й надалі проводитимуть реформи та забезпечуватимуть політичні умови для інвестицій.

"Залишилося менш як рік до початку планового виборчого циклу з обрання президента та Верховної Ради. Як я вам казав 9 місяців тому – ніяких дострокових виборів не буде, що ми та забезпечимо", – заявив Порошенко.

Як повідомлялось раніше, український політолог Олександр Кочетков заявляв, що Порошенко має великі шанси достроково покинути пост президента країни. За його словами, абсолютно всі українці стикнулись з нестачею грошей.

Крім того, політичні сили почали активно вести кампанії у ЗМІ. Кочетков особливо наголошував, що Петро Порошенко швидко втрачатиме владу, навіть якщо формально він залишиться при ній.

Другие новости