ПоддержатьУкраїнська

Порошенко закликав українців не вестись на кремлівську пропаганду

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко закликав українців не вестись на кремлівську пропаганду

У пам’ятні дні в Україні Петро Порошенко звернувся до співвітчизників. Він нагадав, що Україна та Росія по-різному бачать одну й ту ж дату, тому закликав не вестись на кремлівську пропаганду.

Новину передає "Преса України".

Український президент Петро Порошенко звернувся до українців, згадуючи загиблих у Другій світовій війні. На своїй сторінці у соцмережі він зазначив, що застерігає людей, які не до кінця розібрався "в усіх нюансах лукавої московської політики".

"Вони думають не про вас і вашу гордість, вашу глибоку і вдячну синівську любов до ваших героїчних предків, а про свої геополітичні імперські агресивні цілі. Слід визнати, що кремлівські психологи вміють грати на природних емоціях людей. Будьте, прошу, обережні й не давайте себе використовувати", – написав Порошенко.

Він також наголосив, що Україна та Росія мають різні погляди на історію та пам’ятні дати.

"У них цю війну виграв Сталін, а за нашою версією – народ. Вони святкують у мілітарному угарі, а ми відзначаємо ці дні разом з усією Європою. Ми кажемо: "Ніколи знову". А вони: "Можем повторить", – додав президент.

Нагадаємо, 8 травня в Україні відзначають День пам'яті і примирення на честь всіх жертв Другої світової війни. Символом цього дня є червоний мак. Як відомо в ході Другої Світової Війни, 1939-1945 роки, за різними оцінками істориків загинуло близько 10 млн українців.

Сьогодні, 9 травня, відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди в країні пройде понад півтори тисячі заходів.

Другие новости